Oddział Wola

Oddział Skylight Brokers na warszawskiej Woli otwarty został w grudniu 2019 r. przy ul. Siennej. Wraz z rozwojem przenieśliśmy się do nowego biura – w głąb dzielnicy – i od czerwca 2021 r. można nas znaleźć przy ul. J. Bema.

INFORMACJE

Bema 83 lok. 70 (usługowy), 01-233 Warszawa

wola@skylightbrokers.pl

690 988 400

siedziba

Zespół Wola

Malwina Bujak

Malwina Bujak

Team Leader

Malwina Bujak

Team Leader

Licencja zawodowa PFRN nr 26614

Praca jest dla mnie pasją i sposobem na życie. Zawsze staram się jak najlepiej zrozumieć potrzeby klientów i dlatego poświęcam im dużo czasu. Nie lubię zawodzić ludzi – szczególnie na płaszczyźnie zawodowej. Jestem perfekcjonistką i za wszelką cenę dążę do świadczenia usług jak najwyższej jakości. Wychodzę z założenia, że aby osiągnąć sukces trzeba przede wszystkim lubić to, co się robi. Jestem osobą towarzyską, uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać czas na rozmowach, dlatego świetnie odnajduję się w pracy doradcy i przychodzi mi to z łatwością.

e-mail: malwina.bujak@skylightbrokers.pl
tel.: 534 725 900

rozwiń zwiń
Julia Falkowska

Julia Falkowska

Team Leader

Julia Falkowska

Team Leader

Licencja zawodowa PFRN nr 23040

Na co dzień emanuję spokojem, ciężko wyprowadzić mnie z równowagi, przez co dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach. Często słyszę, że jestem wieczną optymistką, gdyż w każdej sytuacji widzę plusy i pozytywnie patrzę na świat. Cechuje mnie kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu. Z chęcią uczę się nowych rzeczy, a trudne wyzwania i sytuacje motywują mnie do osiągania kolejnych celów. Jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązującą relacje z klientem, z których rodzi się długofalowa współpraca. Uważam że każdy problem jest do rozwiązania, jeśli podejdzie się do niego w odpowiedni sposób. Hobbystycznie zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz, dzięki czemu w każdym mieszkaniu dostrzegam potencjał i staram się go wydobyć. Interesuję się home staging’iem, w którym dostrzegam bardzo pożyteczne narzędzie. Nic nie daje mi takiej satysfakcji jak, uśmiech zadowolonego klienta po wykonanych przeze mnie działaniach.

e-mail: julia.falkowska@skylightbrokers.pl
tel.: 530 610 270

rozwiń zwiń
Gustaw Świda

Gustaw Świda

Supervisor

Gustaw Świda

Supervisor

Pośrednictwem sprzedaży nieruchomości zajmuję się od lat. Specjalizuję się w segmencie szeroko pojętych inwestycji – zakupów mieszkań pod wynajem, dalszy obrót, ale także działek budowlanych czy kamienic. Rynek jest bardzo dynamiczny, a ja każdego dnia staram się wyciągać wnioski z jego ruchów, tak aby zawsze móc służyć radą swoim klientom. Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność. Udane transakcje świętuję uprawiając sporty wodne, zimowe, a także podróżując.

e-mail: gustaw.swida@skylightbrokers.pl
tel.: 570 313 600

rozwiń zwiń
Krzysztof Moniuszko

Krzysztof Moniuszko

Specjalista ds. nieruchomości

Krzysztof Moniuszko

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja zawodowa PFRN nr 27396

Stały rozwój pozwala mi na bieżąco rozwijać moje umiejętności i kompetencje, dzięki czemu mogę oferować swoim Klientom najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług.
Praca z Klientem jest czymś, w czym odnajduję się najlepiej i w czym działam i zdobywam doświadczenie od blisko 15 lat. Tak spore doświadczenie zawodowe pozwala mi doskonale rozumieć potrzeby Klientów i być w stosunku do nich mocno elastycznym, jednocześnie sumiennie dążąc do ich sprostania. Na co dzień jestem osobą pełną optymizmu, którym lubię zarażać pozostałe osoby. To w jaki sposób podchodzimy do problemu oraz jego rozwiązania jest kluczowe w codziennej pracy pośrednika, dlatego też jestem osobą z otwartym umysłem, staram się rozumieć ludzi i być empatycznym. Daje mi to umiejętność rozumienia ludzkich zachowań oraz ułatwia komunikację, dzięki czemu z powodzeniem i uśmiechem na twarzy Klientów realizuję kolejne transakcje. Prywatnie moim największym zamiłowaniem od najmłodszych lat jest sport w praktycznie każdej postaci oraz klasyczna męska elegancja.

e-mail: krzysztof.moniuszko@skylightbrokers.pl
tel.: 570 464 300

rozwiń zwiń
Jakub Ronek

Jakub Ronek

Specjalista ds. nieruchomości

Jakub Ronek

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja zawodowa PFRN nr 27210

Myślę, że nie ma takich sytuacji, z których nie dałoby się wybrnąć – i to najlepiej z uśmiechem. Kontakt z klientami nauczył mnie, że pozytywne nastawienie oraz całościowe potraktowanie potrzeb (zarówno poszukujących, jak również właścicieli nieruchomości) to jedyna droga do sukcesu. A czym jest sukces?Znowu uśmiechem – zadowolonego klienta. Dążąc do tego uśmiechu, cały czas pogłębiam swoją wiedzą na temat warszawskiego rynku nieruchomości, ale i samej Warszawy, w której żyje od urodzenia, i którą często fotografuję, bo miasto i fotografia to moje największe pasje, które realizuję w chwilach wolnych od nieustającej i fajnej pracy.

e-mail: jakub.ronek@skylightbrokers.pl

tel.: 574 434 300

rozwiń zwiń
Szymon Sękowski

Szymon Sękowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Szymon Sękowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Licencja zawodowa PFRN nr 27749

Mój czas wypełniają ludzie oraz ich niepowtarzalne historie. Każdego klienta traktuję indywidualnie dbając o bezpieczeństwo i realizację jego planów oraz marzeń. Staram się wyróżniać kompleksowym podejściem, pełnym zaangażowaniem oraz konsekwencją w dążeniu do celu. Zależy mi na budowaniu długotrwałych relacji z klientami oraz stworzeniu atmosfery pełnego zaufania podczas współpracy. Mówi się, że “diabeł tkwi w szczegółach”. Idealnie wpasowuje się to w pracę przy różnych projektach zarówno sprzedażowych jak i najmie. Potrafię wydobyć i zauważyć potencjał w każdej nieruchomości. Wystrój wnętrz to hobby, które zasadniczo wpłynęło na moją ścieżkę zawodową. Wyzwania nie stanowią dla mnie problemu. Dzięki analitycznemu podejściu oraz ciągłym pogłębianiu wiedzy sprawnie stawiam im czoła.

e-mail: szymon.sekowski@skylightbrokers.pl

tel.: 574 496 100

rozwiń zwiń
Jakub Orłowski

Jakub Orłowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Jakub Orłowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Od zawsze uważałem, że nieruchomości pomogą mi spełnić moje życiowe cele. Dlatego praca w biurze nieruchomości daje mi nie tylko poczucie spełnienia zawodowego, ale też na co dzień pomaga mi poznawać wyjątkowych ludzi oraz ich historie. W moim odczuciu jestem osobą niezwykle kontaktową oraz otwartą na nowe doświadczenia. W relacjach z klientami zawsze stawiam na szczerość opartą na mojej wiedzy na temat obecnego rynku nieruchomości. W mojej opinii kluczem do sukcesu jest konsekwentne dążenie do wyznaczonych sobie celów. Pracując jako pośrednik nieruchomości jako priorytet traktuję to, aby zawsze mieć „oczy dookoła głowy” – co pozwala mi znaleźć odpowiednią i zadowalającą drogę dla klientów którzy ze mną współpracują.

e-mail: jakub.orlowski@skylightbrokers.pl
tel.: 531 884 300

rozwiń zwiń
Antoni Gronet

Antoni Gronet

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Antoni Gronet

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Jestem człowiekiem pogodnym, otwartym na innych i pełnym energii. Ambicja i zapał do pracy powodują, że nie ma dla mnie problemów, których nie można rozwiązać – najważniejsze jest zrozumienie potrzeb i emocji drugiej osoby. Nieustanny rozwój i zmieniające się otoczenie mojego ukochanego miasta – Warszawy – w którym się urodziłem i wychowałem, oraz codzienne poznawanie jego nowych rozwiązań motywuje mnie do pogłębiania wiedzy z zakresu nieruchomości. Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, w swojej pracy stawiam na profesjonalizm i jak najwyższą jakość usług. Rynek nieruchomości daje mi możliwość codziennego obcowania z ludźmi, którym staram się doradzać budując jak najwyższy standard usług. Moją pasją jest sport, w szczególności piłka nożna, narciarstwo i motoryzacja.

e-mail: antoni.gronet@skylightbrokers.pl

tel.: 574 459 500

rozwiń zwiń
Aneta Baran

Aneta Baran

Specjalista ds. Administracji

Aneta Baran

Specjalista ds. Administracji

Zapał do pracy i chęć kontaktu z ludźmi sprawiają, że z przyjemnością pracuję w Skylight Brokers. Punktualność, rzetelność oraz asertywność pomagają mi w codziennym samorozwoju. Lubię dbać o dobro innych i cenię wzajemne wsparcie. Jestem wrażliwa na cierpienie drugiego człowieka, a także kocham zwierzęta. Moim hobby jest modeling, który pokazał mi, że świat jest piękny i różnorodny.

e-mail: aneta.baran@skylightbrokers.pl
tel.: 570 112 276

rozwiń zwiń
Malwina Bujak Julia Falkowska Gustaw Świda Krzysztof Moniuszko Jakub Ronek Szymon Sękowski Jakub Orłowski Antoni Gronet Aneta Baran