Oddział Wola

Oddział Skylight Brokers na warszawskiej Woli otwarty został w grudniu 2019 r. przy ul. Siennej. Wraz z rozwojem przenieśliśmy się do nowego biura – w głąb dzielnicy – i od czerwca 2021 r. można nas znaleźć przy ul. J. Bema.

INFORMACJE

Bema 83 lok. 70 (usługowy), 01-233 Warszawa

wola@skylightbrokers.pl

22 299 55 01

siedziba

Zespół Wola

Malwina Bujak

Malwina Bujak

Team Leader

Malwina Bujak

Team Leader

Licencja zawodowa PFRN nr 26614

W branży nieruchomości działam od kilku lat. Jestem osobą bardzo zdyscyplinowaną, konkretną i chcę, aby świadczone przeze  mnie usługi były najwyższej jakości. Moją pasją jest przekazywanie wiedzy z zakresu nieruchomości, prowadzenie oraz udoskonalanie umiejętności mojego zespołu. Największą satysfakcję sprawiają mi sukcesy doradców, z którymi pracuję oraz rekomendacje od zadowolonych klientów. Zapraszam do współpracy na terenie całej Warszawy oraz okolicach. 

e-mail: malwina.bujak@skylightbrokers.pl
tel.: 534 725 900

rozwiń zwiń
Krzysztof Moniuszko

Krzysztof Moniuszko

Specjalista ds. nieruchomości

Krzysztof Moniuszko

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja zawodowa PFRN nr 27396

Stały rozwój pozwala mi na bieżąco rozwijać moje umiejętności i kompetencje, dzięki czemu mogę oferować swoim Klientom najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług.
Praca z Klientem jest czymś, w czym odnajduję się najlepiej i w czym działam i zdobywam doświadczenie od blisko 15 lat. Tak spore doświadczenie zawodowe pozwala mi doskonale rozumieć potrzeby Klientów i być w stosunku do nich mocno elastycznym, jednocześnie sumiennie dążąc do ich sprostania. Na co dzień jestem osobą pełną optymizmu, którym lubię zarażać pozostałe osoby. To w jaki sposób podchodzimy do problemu oraz jego rozwiązania jest kluczowe w codziennej pracy pośrednika, dlatego też jestem osobą z otwartym umysłem, staram się rozumieć ludzi i być empatycznym. Daje mi to umiejętność rozumienia ludzkich zachowań oraz ułatwia komunikację, dzięki czemu z powodzeniem i uśmiechem na twarzy Klientów realizuję kolejne transakcje. Prywatnie moim największym zamiłowaniem od najmłodszych lat jest sport w praktycznie każdej postaci oraz klasyczna męska elegancja.

e-mail: krzysztof.moniuszko@skylightbrokers.pl
tel.: 570 464 300

rozwiń zwiń
Joanna Stępniewska

Joanna Stępniewska

Doradca ds. nieruchomości

Joanna Stępniewska

Doradca ds. nieruchomości

 

Jestem osobą pełną energii i radości życia, odważnie myślę i działam, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.Bycie pośrednikiem to dla mnie misja, marzenie, wyzwanie i ambicja – chcę być w gronie najlepszych, dlatego też uważam, że nie wystarczy sprostać wymaganiom klientów – muszą być oni zachwyceni i zaskoczeni tym, że wszystkie ich oczekiwania zostały nie tylko spełnione, ale także przekroczone. W swoim życiu również przekraczam własne granice i korzystam ze sportów ekstremalnych, które stały się moim hobby.

e-mail: joanna.stepniewska@skylightbrokers.pl
tel.: 792 671 000

rozwiń zwiń
Piotr Pękul

Piotr Pękul

Doradca ds. nieruchomości

Piotr Pękul

Doradca ds. nieruchomości

Moja pasja do nieruchomości jest niewątpliwie atutem, który przekłada się na skuteczność działań jako doradcy ds. nieruchomości w Skylight Brokers. Niezależnie od wyzwań, zawsze dążę do osiągania najlepszych wyników dla moich klientów i dokładam wszelkich starań, by sprostać ich oczekiwaniom. Moim celem jest zapewnianie klientom poczucia pewności i komfortu podczas całego procesu najmu i sprzedaży. Jestem dostępny w dogodnych godzinach i służę radą oraz wsparciem, gdy tylko jest to potrzebne. Dbam o to, aby każda transakcja przebiegała bezproblemowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

e-mail: piotr.pekul@skylightbrokers.pl

tel.: 574 428 400

rozwiń zwiń
Malwina Bujak Krzysztof Moniuszko Joanna Stępniewska Piotr Pękul