Oddział Wola

Oddział Skylight Brokers na warszawskiej Woli otwarty został w grudniu 2019 r. przy ul. Siennej. Wraz z rozwojem przenieśliśmy się do nowego biura – w głąb dzielnicy – i od czerwca 2021 r. można nas znaleźć przy ul. J. Bema.

INFORMACJE

Bema 83 lok. 70 (usługowy), 01-233 Warszawa

wola@skylightbrokers.pl

690 988 400

siedziba

Zespół Wola

Julia Falkowska

Julia Falkowska

Team Leader

Julia Falkowska

Team Leader

Na co dzień emanuję spokojem, ciężko wyprowadzić mnie z równowagi, przez co dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach. Często słyszę, że jestem wieczną optymistką, gdyż w każdej sytuacji widzę plusy i pozytywnie patrzę na świat. Cechuje mnie kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu. Z chęcią uczę się nowych rzeczy, a trudne wyzwania i sytuacje motywują mnie do osiągania kolejnych celów. Jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązującą relacje z klientem, z których rodzi się długofalowa współpraca. Uważam że każdy problem jest do rozwiązania, jeśli podejdzie się do niego w odpowiedni sposób. Hobbystycznie zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz, dzięki czemu w każdym mieszkaniu dostrzegam potencjał i staram się go wydobyć. Interesuję się home staging’iem, w którym dostrzegam bardzo pożyteczne narzędzie. Nic nie daje mi takiej satysfakcji jak, uśmiech zadowolonego klienta po wykonanych przeze mnie działaniach.

e-mail: julia.falkowska@skylightbrokers.pl
tel.: 530 610 270

rozwiń zwiń
Katarzyna Rekowska

Katarzyna Rekowska

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Katarzyna Rekowska

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Cierpliwość, empatia, bycie konkretnym – myślę, że są to najistotniejsze cechy opisujące moją osobę. Nie tylko słucham, lecz co ważniejsze słyszę swoich klientów, dzięki czemu jestem w stanie lepiej zrozumieć ich potrzeby. Jestem realistką, która poprzez pełne poświęcenie wyznaczonym celom, profesjonalizm i zaangażowanie stara się przyczyniać do zmieniania rzeczy niemożliwych w możliwe. Prywatnie uwielbiam zwierzęta, dobrą literaturę i smaczną kuchnię.

e-mail: katarzyna.rekowska@skylightbrokers.pl
tel.:574 467 500

rozwiń zwiń
Oliwia Kunda

Oliwia Kunda

Młodszy Specjalista ds. najmu

Oliwia Kunda

Młodszy Specjalista ds. najmu

Nieruchomości to nie tylko moja praca, a wielka pasja, której jestem oddana od lat. Studia na kierunku architektura wnętrz pomogły mi zdobyć wiedzę, którą wykorzystuję w codziennym działaniu. Zawsze staram się być sumienna i w pełni zaangażowana. Nie boję się podejmować nowych wyzwań. Każdy klient jest inny i dlatego podchodzę w sposób indywidualny do ludzi, z którymi współpracuję. Specjalizuję się w wynajmie mieszkań na Mokotowie. Czasami można mnie spotkać również na Ursynowie.

e-mail: oliwia.kunda@skylightbrokers.pl
tel.:574 496 400

rozwiń zwiń
Kacper Żelazowski

Kacper Żelazowski

Młodszy Specjalista ds. najmu

Kacper Żelazowski

Młodszy Specjalista ds. najmu

W pracy z klientami kieruję się mottem” „sprzedaż to słuchanie, a nie mówienie”. Do każdego człowieka, sytuacji czy problemu podchodzę z dużą dozą empatii, humoru i profesjonalizmu, tworząc rozwiązania indywidualnie – w sposób adekwatny do potrzeb i możliwości każdego klienta. Zawsze stawiam na jakość, gdyż dobrze wykonana transakcja staje się dla mnie nowym wyzwaniem, a klient ambasadorem mojej marki.

e-mail: kacper.zelazowski@skylightbrokers.pl
tel.:574 481 500

rozwiń zwiń
Jakub Marcinkowski

Jakub Marcinkowski

Młodszy Specjalista ds. najmu

Jakub Marcinkowski

Młodszy Specjalista ds. najmu

Wzajemny szacunek oraz odpowiednie podejście do każdego klienta to wartości, które w codziennej pracy są dla mnie najważniejsze. Cenię sobie dokładność i zaangażowanie, dlatego staram się nimi wykazywać przy finalizacji każdej transakcji. Uważam, że w mojej pracy nie ma rzeczy niemożliwych, a sukces jest tylko kwestią determinacji oraz konsekwencji w realizacji postawionych sobie celów. Pracę w nieruchomościach traktuję jako świetną okazję do ciągłego rozwoju i samorealizacji, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla mnie zadowolony klient i udana współpraca. Specjalizuje się w najmie mieszkań na Pradze Północ, Targówku i Białołęce.

e-mail: Jakub.marcinkowski@skylightbrokers.pl
tel.: 574 428 400

rozwiń zwiń
Dawid Miszalski

Dawid Miszalski

Młodszy Specjalista ds. najmu

Dawid Miszalski

Młodszy Specjalista ds. najmu

Pozytywne nastawienie oraz uśmiech to cechy, które pomagają mi w pracy z ludźmi. Każdego klienta traktuję indywidualnie, a kolejne transakcje są dla mnie nowym wyzwaniem, gdyż wkładam w to całe swoje serce. Moją pasją jest piłka nożna i squash. Te dyscypliny nauczyły mnie, że zawsze trzeba dawać z siebie 100%, by osiągnąć upragniony cel. Dzielnice Warszawy, w których pomagam w wynajmie, to przede wszystkim: Ochota, Wola, Śródmieście. Nie ograniczam się tylko do stolicy, działam również w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

e-mail: dawid.miszalski@skylightbrokers.pl
tel.:534 278 200

rozwiń zwiń
Kacper Zamiechowski

Kacper Zamiechowski

Doradca ds. najmu

Kacper Zamiechowski

Doradca ds. najmu

Praca z ludźmi znaczy dla mnie bardzo wiele, dlatego każdego dnia dążę do udoskonalania swoich umiejętności, aby oferować klientom usługi na jak najwyższym poziomie. To pozwala mi czuć, że współpraca ze mną przebiega profesjonalnie i komfortowo. Tylko dzięki harmonijnej współpracy można z podniesionym czołem stawać przed nawet najbardziej skomplikowanymi sytuacjami. Na co dzień jestem osobą pełną optymizmu – którym lubię zarażać innych ludzi. Jako człowiek z otwartą głową, staram się rozumieć ludzi i okazywać im empatię. W pracy z drugim człowiekiem nic nie cieszy mnie bardziej niż uśmiech, który pojawia się po dobrze zakończonej transakcji.

e-mail: kacper.zamiechowski@skylightbrokers.pl.

tel.: 570 332 900

rozwiń zwiń
Julia Falkowska Katarzyna Rekowska Oliwia Kunda Kacper Żelazowski Jakub Marcinkowski Dawid Miszalski Kacper Zamiechowski