Oddział Wola

Oddział Skylight Brokers na warszawskiej Woli otwarty został w grudniu 2019 r. przy ul. Siennej. Wraz z rozwojem przenieśliśmy się do nowego biura – w głąb dzielnicy – i od czerwca 2021 r. można nas znaleźć przy ul. J. Bema.

INFORMACJE

Bema 83 lok. 70 (usługowy), 01-233 Warszawa

wola@skylightbrokers.pl

690 988 400

siedziba

Zespół Wola

Julia Falkowska

Julia Falkowska

Team Leader

Julia Falkowska

Team Leader

Licencja zawodowa PFRN nr 23040

Na co dzień emanuję spokojem, ciężko wyprowadzić mnie z równowagi, przez co dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach. Często słyszę, że jestem wieczną optymistką, gdyż w każdej sytuacji widzę plusy i pozytywnie patrzę na świat. Cechuje mnie kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu. Z chęcią uczę się nowych rzeczy, a trudne wyzwania i sytuacje motywują mnie do osiągania kolejnych celów. Jestem osobą komunikatywną i szybko nawiązującą relacje z klientem, z których rodzi się długofalowa współpraca. Uważam że każdy problem jest do rozwiązania, jeśli podejdzie się do niego w odpowiedni sposób. Hobbystycznie zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz, dzięki czemu w każdym mieszkaniu dostrzegam potencjał i staram się go wydobyć. Interesuję się home staging’iem, w którym dostrzegam bardzo pożyteczne narzędzie. Nic nie daje mi takiej satysfakcji jak, uśmiech zadowolonego klienta po wykonanych przeze mnie działaniach.

e-mail: julia.falkowska@skylightbrokers.pl
tel.: 530 610 270

rozwiń zwiń
Gustaw Świda

Gustaw Świda

Supervisor

Gustaw Świda

Supervisor

Pośrednictwem sprzedaży nieruchomości zajmuję się od lat. Specjalizuję się w segmencie szeroko pojętych inwestycji – zakupów mieszkań pod wynajem, dalszy obrót, ale także działek budowlanych czy kamienic. Rynek jest bardzo dynamiczny, a ja każdego dnia staram się wyciągać wnioski z jego ruchów, tak aby zawsze móc służyć radą swoim klientom. Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność. Udane transakcje świętuję uprawiając sporty wodne, zimowe, a także podróżując.

e-mail: gustaw.swida@skylightbrokers.pl
tel.: 570 313 600

rozwiń zwiń
Sylwia Jakubowska

Sylwia Jakubowska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Sylwia Jakubowska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Jestem energiczną i zawsze uśmiechniętą osobą. W swoją pracę wkładam serce, podchodząc do klienta w sposób holistyczny i profesjonalny. Jego potrzeby i możliwości są dla mnie ważne, ponieważ wysłuchanie i zrozumienie drugiego człowieka jest zawsze bezcenną lekcją. Staram się budować rynek nieruchomości wyższych standardów. Uważam, że aby odnieść sukces trzeba dać z siebie wszystko. Prywatnie interesuję się rysunkiem, muzyką, a kontakt z najbliższymi jest moim azylem i motorem do działania.

e-mail: sylwia.jakubowska@skylightbrokers.pl
tel.: 690 057 600

rozwiń zwiń
Kacper Żelazowski

Kacper Żelazowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Kacper Żelazowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

W pracy z klientami kieruję się mottem” „sprzedaż to słuchanie, a nie mówienie”. Do każdego człowieka, sytuacji czy problemu podchodzę z dużą dozą empatii, humoru i profesjonalizmu, tworząc rozwiązania indywidualnie – w sposób adekwatny do potrzeb i możliwości każdego klienta. Zawsze stawiam na jakość, gdyż dobrze wykonana transakcja staje się dla mnie nowym wyzwaniem, a klient ambasadorem mojej marki.

e-mail: kacper.zelazowski@skylightbrokers.pl
tel.:574 481 500

rozwiń zwiń
Jakub Marcinkowski

Jakub Marcinkowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Jakub Marcinkowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Licencja zawodowa PFRN nr 27857

Wzajemny szacunek oraz odpowiednie podejście do każdego klienta to wartości, które w codziennej pracy są dla mnie najważniejsze. Cenię sobie dokładność i zaangażowanie, dlatego staram się nimi wykazywać przy finalizacji każdej transakcji. Uważam, że w mojej pracy nie ma rzeczy niemożliwych, a sukces jest tylko kwestią determinacji oraz konsekwencji w realizacji postawionych sobie celów. Pracę w nieruchomościach traktuję jako świetną okazję do ciągłego rozwoju i samorealizacji, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla mnie zadowolony klient i udana współpraca. Specjalizuje się w najmie mieszkań na Pradze Północ, Targówku i Białołęce.

e-mail: Jakub.marcinkowski@skylightbrokers.pl
tel.: 574 428 400

rozwiń zwiń
Antoni Gronet

Antoni Gronet

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Antoni Gronet

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Jestem człowiekiem pogodnym, otwartym na innych i pełnym energii. Ambicja i zapał do pracy powodują, że nie ma dla mnie problemów, których nie można rozwiązać – najważniejsze jest zrozumienie potrzeb i emocji drugiej osoby. Nieustanny rozwój i zmieniające się otoczenie mojego ukochanego miasta – Warszawy – w którym się urodziłem i wychowałem, oraz codzienne poznawanie jego nowych rozwiązań motywuje mnie do pogłębiania wiedzy z zakresu nieruchomości. Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, w swojej pracy stawiam na profesjonalizm i jak najwyższą jakość usług. Rynek nieruchomości daje mi możliwość codziennego obcowania z ludźmi, którym staram się doradzać budując jak najwyższy standard usług. Moją pasją jest sport, w szczególności piłka nożna, narciarstwo i motoryzacja.

e-mail: antoni.gronet@skylightbrokers.pl

tel.: 574 459 500

rozwiń zwiń
Daria Kopczyńska

Daria Kopczyńska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Daria Kopczyńska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Nieruchomości to branża, która nie przestaje mnie fascynować. Uważam, że aby osiągnąć sukces w pracy z klientem trzeba umieć zrozumieć jego potrzeby. Jestem osobą pracowitą i wytrwale dążącą do celu. Każdy klient to dla mnie nowa relacja, do której podchodzę w sposób indywidualny. Zawsze z uśmiechem i optymizmem staram się stawiać czoła oczekiwaniom napotykanych ludzi. W pracy stawiam na jakość, każdą z powierzonych mi nieruchomości traktuję priorytetowo i dążę do jak najszybszej finalizacji transakcji na warunkach zadowalających klienta. Uśmiech na twarzy oraz podziękowanie po owocnej współpracy jest czymś, co dodaje mi skrzydeł do dalszych działań. Poza pracą studiuję prawo – uważam, że aspekty prawne w branży nieruchomości są niezwykle ważne i dlatego właśnie kształcę się w tym kierunku. Chcę móc oprócz profesjonalnej obsługi w najmie i sprzedaży nieruchomości zabezpieczać klientów również na poziomie prawnym, tym samym zapewniając im najwyższy komfort i bezpieczeństwo przy dokonywaniu transakcji.

e-mail: daria.kopczynska@skylightbrokers.pl

tel.: 574 463 200

rozwiń zwiń
Julia Falkowska Gustaw Świda Sylwia Jakubowska Kacper Żelazowski Jakub Marcinkowski Antoni Gronet Daria Kopczyńska