Oddział Wola

Oddział Skylight Brokers na warszawskiej Woli otwarty został w grudniu 2019 r. przy ul. Siennej. Wraz z rozwojem przenieśliśmy się do nowego biura – w głąb dzielnicy – i od czerwca 2021 r. można nas znaleźć przy ul. J. Bema.

INFORMACJE

Bema 83 lok. 70 (usługowy), 01-233 Warszawa

wola@skylightbrokers.pl

22 299 55 01

siedziba

Zespół Wola

Malwina Bujak

Malwina Bujak

Team Leader

Malwina Bujak

Team Leader

Licencja zawodowa PFRN nr 26614

W branży nieruchomości działam od kilku lat. Jestem osobą bardzo zdyscyplinowaną, konkretną i chcę, aby świadczone przeze  mnie usługi były najwyższej jakości. Moją pasją jest przekazywanie wiedzy z zakresu nieruchomości, prowadzenie oraz udoskonalanie umiejętności mojego zespołu. Największą satysfakcję sprawiają mi sukcesy doradców, z którymi pracuję oraz rekomendacje od zadowolonych klientów. Zapraszam do współpracy na terenie całej Warszawy oraz okolicach. 

e-mail: malwina.bujak@skylightbrokers.pl
tel.: 534 725 900

rozwiń zwiń
Krzysztof Moniuszko

Krzysztof Moniuszko

Specjalista ds. nieruchomości

Krzysztof Moniuszko

Specjalista ds. nieruchomości

Licencja zawodowa PFRN nr 27396

Stały rozwój pozwala mi na bieżąco rozwijać moje umiejętności i kompetencje, dzięki czemu mogę oferować swoim Klientom najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług.
Praca z Klientem jest czymś, w czym odnajduję się najlepiej i w czym działam i zdobywam doświadczenie od blisko 15 lat. Tak spore doświadczenie zawodowe pozwala mi doskonale rozumieć potrzeby Klientów i być w stosunku do nich mocno elastycznym, jednocześnie sumiennie dążąc do ich sprostania. Na co dzień jestem osobą pełną optymizmu, którym lubię zarażać pozostałe osoby. To w jaki sposób podchodzimy do problemu oraz jego rozwiązania jest kluczowe w codziennej pracy pośrednika, dlatego też jestem osobą z otwartym umysłem, staram się rozumieć ludzi i być empatycznym. Daje mi to umiejętność rozumienia ludzkich zachowań oraz ułatwia komunikację, dzięki czemu z powodzeniem i uśmiechem na twarzy Klientów realizuję kolejne transakcje. Prywatnie moim największym zamiłowaniem od najmłodszych lat jest sport w praktycznie każdej postaci oraz klasyczna męska elegancja.

e-mail: krzysztof.moniuszko@skylightbrokers.pl
tel.: 570 464 300

rozwiń zwiń
Szymon Sękowski

Szymon Sękowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Szymon Sękowski

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Licencja zawodowa PFRN nr 27749

Mój czas wypełniają ludzie oraz ich niepowtarzalne historie. Każdego klienta traktuję indywidualnie dbając o bezpieczeństwo i realizację jego planów oraz marzeń. Staram się wyróżniać kompleksowym podejściem, pełnym zaangażowaniem oraz konsekwencją w dążeniu do celu. Zależy mi na budowaniu długotrwałych relacji z klientami oraz stworzeniu atmosfery pełnego zaufania podczas współpracy. Mówi się, że “diabeł tkwi w szczegółach”. Idealnie wpasowuje się to w pracę przy różnych projektach zarówno sprzedażowych jak i najmie. Potrafię wydobyć i zauważyć potencjał w każdej nieruchomości. Wystrój wnętrz to hobby, które zasadniczo wpłynęło na moją ścieżkę zawodową. Wyzwania nie stanowią dla mnie problemu. Dzięki analitycznemu podejściu oraz ciągłym pogłębianiu wiedzy sprawnie stawiam im czoła.

e-mail: szymon.sekowski@skylightbrokers.pl

tel.: 574 496 100

rozwiń zwiń
Antoni Gronet

Antoni Gronet

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Antoni Gronet

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Jestem człowiekiem pogodnym, otwartym na innych i pełnym energii. Ambicja i zapał do pracy powodują, że nie ma dla mnie problemów, których nie można rozwiązać – najważniejsze jest zrozumienie potrzeb i emocji drugiej osoby. Nieustanny rozwój i zmieniające się otoczenie mojego ukochanego miasta – Warszawy – w którym się urodziłem i wychowałem, oraz codzienne poznawanie jego nowych rozwiązań motywuje mnie do pogłębiania wiedzy z zakresu nieruchomości. Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, w swojej pracy stawiam na profesjonalizm i jak najwyższą jakość usług. Rynek nieruchomości daje mi możliwość codziennego obcowania z ludźmi, którym staram się doradzać budując jak najwyższy standard usług. Moją pasją jest sport, w szczególności piłka nożna, narciarstwo i motoryzacja.

e-mail: antoni.gronet@skylightbrokers.pl

tel.: 574 459 500

rozwiń zwiń
Aleksandra Izdebska

Aleksandra Izdebska

Doradca ds. nieruchomości

Aleksandra Izdebska

Doradca ds. nieruchomości

Dlaczego podjęłam pracę w Skylight Brokers? Jestem osobą pełną energii i zaangażowania. Odnajduję się w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach. Ta praca pozwala mi się realizować i czuję ogromną satysfakcję  mogąc pomagać ludziom w spełnianiu ich marzeń.  Myślę, że moją mocną stroną jest umiejętne gospodarowanie swoim czasem i dobra organizacja pracy. W tym zawodzie ciągle się coś dzieje, pojawiają się nowe wyzwania, które napędzają mnie do dalszego działania. Jestem osobą młodą i pragnę się uczyć, rozwijać swoje kompetencje, poznawać nowych ludzi. Na mojej ścieżce zawodowej spotkałam osoby godne zaufania, z którymi konfrontuję swój punkt widzenia. Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą, abym pomogła im spełnić marzenia nieruchomościowe!

e-mail: aleksandra.izdebska@skylightbrokers.pl

tel.: 570 332 900

rozwiń zwiń
Joanna Stępniewska

Joanna Stępniewska

Doradca ds. nieruchomości

Joanna Stępniewska

Doradca ds. nieruchomości

 

Jestem osobą pełną energii i radości życia, odważnie myślę i działam, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.Bycie pośrednikiem to dla mnie misja, marzenie, wyzwanie i ambicja – chcę być w gronie najlepszych, dlatego też uważam, że nie wystarczy sprostać wymaganiom klientów – muszą być oni zachwyceni i zaskoczeni tym, że wszystkie ich oczekiwania zostały nie tylko spełnione, ale także przekroczone. W swoim życiu również przekraczam własne granice i korzystam ze sportów ekstremalnych, które stały się moim hobby.

e-mail: joanna.stepniewska@skylightbrokers.pl
tel.: 792 671 000

rozwiń zwiń
Malwina Bujak Krzysztof Moniuszko Szymon Sękowski Antoni Gronet Aleksandra Izdebska Joanna Stępniewska