Oddział Łódź

Skylight Brokers obsługuje transakcje obrotu nieruchomościami w Łodzi od 2019 roku.

INFORMACJE

Łódź, ul. Piotrkowska 85 lok. 12

dagmara.bil@skylightbrokers.pl

570 232 400

siedziba

Zespół

Dagmara Bil

Dagmara Bil

Supervisor

Dagmara Bil

Supervisor

Od zawsze interesuję się nieruchomościami, stąd pomysł na studia i pracę w tym zawodzie. Moim hobby jest taniec, myślę że to on głównie ukształtował moją wytrwałość. Szczerość, ambicja i dynamiczność to cechy, które idealnie opisują moją osobowość. Zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podchodzę do każdej sprawy – zarówno prywatnej, jak i zawodowej. Uwielbiam poznawać nowych ludzi dlatego praca doradcy jest dla mnie ogromną przyjemnością. Największą motywacją do pracy jest dla mnie zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta.

email: dagmara.bil@skylightbrokers.pl
tel.: 570 786 800

rozwiń zwiń
Karolina Gołębiewska

Karolina Gołębiewska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Karolina Gołębiewska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się na studiach. We współpracy z klientami wdrażam następujące motto: „podstawową zasadą dialogu jest głębokie słuchanie”. Wysłuchanie ich potrzeb jest kluczowe do nawiązania owocnej i długotrwałej relacji. Potrafię słuchać i analizować potrzeby

klientów, a do każdego nowego zlecenia podchodzę nie tylko profesjonalnie, ale też z entuzjazmem. Moje działania staram się wykonywać z dokładną starannością i oddaniem. Wyznaję zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moi klienci, jak i znajomi wiedzą, że do każdego człowieka podchodzę z uśmiechem. Jestem osobą towarzyską, uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać czas na interesujących rozmowach. Branża nieruchomość przyciąga mnie ze względu na ciągły kontakt z różnymi ludźmi, dzięki czemu każdy dzień pracy jest inny.

e-mail: karolina.golebiewska@skylightbrokers.pl
tel.:534 587 900

rozwiń zwiń
Kamil Baczewski

Kamil Baczewski

Młodszy doradca ds. nieruchomości

Kamil Baczewski

Młodszy doradca ds. nieruchomości

Od najmłodszych lat uwielbiałem otaczać się ludźmi. Dostrzegłem że przekazywanie energii i niesienie pomocy innym to największa wartość i umiejętność, jaką można posiadać.  Zrozumienie potrzeb mojego klienta staram się przekuwać w sukces. A nieruchomości to marzenie każdego z nas, które pomagam spełniać. Właśnie na tym opieram swój model biznesowy. Moją misją jest bycie profesjonalnym pośrednikiem i pomaganie innym ludziom.

e-mail: kamil.baczewski@skylightbrokers.pl

tel.: 574 463 500

rozwiń zwiń
Dagmara Bil Karolina Gołębiewska Kamil Baczewski