Oddział Łódź

Skylight Brokers obsługuje transakcje obrotu nieruchomościami w Łodzi od 2019 roku.

INFORMACJE

Łódź, ul. Piotrkowska 85 lok. 12

dagmara.bil@skylightbrokers.pl

570 232 400

siedziba

Zespół

Dagmara Bil

Dagmara Bil

Supervisor

Dagmara Bil

Supervisor

Od zawsze interesuję się nieruchomościami, stąd pomysł na studia i pracę w tym zawodzie. Moim hobby jest taniec, myślę że to on głównie ukształtował moją wytrwałość. Szczerość, ambicja i dynamiczność to cechy, które idealnie opisują moją osobowość. Zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podchodzę do każdej sprawy – zarówno prywatnej, jak i zawodowej. Uwielbiam poznawać nowych ludzi dlatego praca doradcy jest dla mnie ogromną przyjemnością. Największą motywacją do pracy jest dla mnie zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta.

email: dagmara.bil@skylightbrokers.pl
tel.: 570 786 800

rozwiń zwiń
Karolina Gołębiewska

Karolina Gołębiewska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Karolina Gołębiewska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się na studiach. We współpracy z klientami wdrażam następujące motto: „podstawową zasadą dialogu jest głębokie słuchanie”. Wysłuchanie ich potrzeb jest kluczowe do nawiązania owocnej i długotrwałej relacji. Potrafię słuchać i analizować potrzeby klientów, a do każdego nowego zlecenia podchodzę nie tylko profesjonalnie, ale też z entuzjazmem. Moje działania staram się wykonywać z dokładną starannością i oddaniem. Wyznaję zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moi klienci, jak i znajomi wiedzą, że do każdego człowieka podchodzę z uśmiechem. Jestem osobą towarzyską, uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać czas na interesujących rozmowach. Branża nieruchomość przyciąga mnie ze względu na ciągły kontakt z różnymi ludźmi, dzięki czemu każdy dzień pracy jest inny.

e-mail: karolina.golebiewska@skylightbrokers.pl
tel.:534 587 900

rozwiń zwiń
Wiktor Stanios

Wiktor Stanios

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Wiktor Stanios

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Nieruchomości są moją pasją, dlatego jako doradca jestem zawsze uśmiechnięty i otwarty na relacje z klientami, których traktuję jak swoich bliskich znajomych. Umiem słuchać, co doskonale pomaga mi poznawać problemy i oczekiwania ludzi. Z moimi ambicjami, determinacją oraz ciągła chęcią samodoskonalenia się w tym, co robię, staram się być codziennie lepszą wersją siebie. Niezależnie od tego, czy szukasz swojego pierwszego mieszkania, inwestycji czy po prostu nowego miejsca do życia, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Moją pasją oprócz nieruchomości jest piłka nożna, w którą gram w każdej wolnej chwili.

e-mail: wiktor.stanios@skylightbrokers.pl

tel.: 574 467 500

rozwiń zwiń
Malwina Jurga

Malwina Jurga

Doradca ds. nieruchomości

Malwina Jurga

Doradca ds. nieruchomości

Praca w branży nieruchomości to dla mnie nie tylko zawód, to także fascynujący świat pełen wyzwań, możliwości i kreatywności. Zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem pomagam moim klientom w znalezieniu wymarzonego miejsca do życia, czy w odnalezieniu perełki inwestycyjnej. Dla mnie każda nieruchomość ma swoją historię i potencjał, który jest wart odkrycia.

Jednym z moich priorytetów w pracy jest budowanie trwałych relacji z klientami. Rozumiem, że sprzedaż lub zakup nieruchomości to nie tylko transakcja finansowa, to przede wszystkim ważne wydarzenie życiowe. Dlatego staram się, aby każde spotkanie było nie tylko profesjonalne, ale także pełne empatii i zrozumienia.

Na co dzień działam na terenie Łodzi, zapraszam do kontaktu i dołączenia do grona moich zadowolonych klientów, którym udało się spełnić swoje marzenia związane z nieruchomościami.

e-mail: malwina.jurga@skylightbrokers.pl

tel.: 534 365 700

rozwiń zwiń
Dagmara Bil Karolina Gołębiewska Wiktor Stanios Malwina Jurga