Oddział Łódź

Skylight Brokers obsługuje transakcje obrotu nieruchomościami w Łodzi od 2019 roku.

INFORMACJE

Łódź, ul. Piotrkowska 85 lok. 12

dagmara.bil@skylightbrokers.pl

570 232 400

siedziba

Zespół

Dagmara Bil

Dagmara Bil

Supervisor

Dagmara Bil

Supervisor

Od zawsze interesuję się nieruchomościami, stąd pomysł na studia i pracę w tym zawodzie. Moim hobby jest taniec, myślę że to on głównie ukształtował moją wytrwałość. Szczerość, ambicja i dynamiczność to cechy, które idealnie opisują moją osobowość. Zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podchodzę do każdej sprawy – zarówno prywatnej, jak i zawodowej. Uwielbiam poznawać nowych ludzi dlatego praca doradcy jest dla mnie ogromną przyjemnością. Największą motywacją do pracy jest dla mnie zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta.

email: dagmara.bil@skylightbrokers.pl
tel.: 570 786 800

rozwiń zwiń
Julia Chojnacka

Julia Chojnacka

Opiekun stażystów

Julia Chojnacka

Opiekun stażystów

Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym napotkane problemy traktuję jako kolejne stopnie do osiągnięcia celu. Dzięki temu łatwiej jest mi sprostać oczekiwaniom klientów, mimo tego, że na rynku nieruchomości każda współpraca z właścicielem oraz praca nad jego nieruchomością jest inna. Pragmatyczne podejście do każdej sytuacji jest dla mnie priorytetem, zawsze staram się układać plan działania, którego jestem pewna, nie tracąc czasu na półśrodki. Wiele razy słyszałam, że jestem jedną z tych osób, które powodują, że człowiek czuje się wysłuchany, a co za tym idzie – w pracy mogę budować relacje na fundamencie zaufania. Na co dzień z wyjątkową dbałością skupiam się na kontaktach z ludźmi. Stabilizacja którą daje mi takie podejście pozwala na spokojne oraz obiektywne spojrzenie na wiele sytuacji, z którymi spotykam się w życiu codziennym.

e-mail: julia.chojnacka@skylightbrokers.pl
tel.: 533 067 300

rozwiń zwiń
Karolina Gołębiewska

Karolina Gołębiewska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Karolina Gołębiewska

Młodszy Specjalista ds. nieruchomości

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się na studiach. We współpracy z klientami wdrażam następujące motto: „podstawową zasadą dialogu jest głębokie słuchanie”. Wysłuchanie ich potrzeb jest kluczowe do nawiązania owocnej i długotrwałej relacji. Potrafię słuchać i analizować potrzeby

klientów, a do każdego nowego zlecenia podchodzę nie tylko profesjonalnie, ale też z entuzjazmem. Moje działania staram się wykonywać z dokładną starannością i oddaniem. Wyznaję zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moi klienci, jak i znajomi wiedzą, że do każdego człowieka podchodzę z uśmiechem. Jestem osobą towarzyską, uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać czas na interesujących rozmowach. Branża nieruchomość przyciąga mnie ze względu na ciągły kontakt z różnymi ludźmi, dzięki czemu każdy dzień pracy jest inny.

e-mail: Karolina.golebiewska@skylightbrokers.pl
tel.:534 587 900

rozwiń zwiń
Dagmara Bil Julia Chojnacka Karolina Gołębiewska