Oddział Łódź

Skylight Brokers obsługuje transakcje obrotu nieruchomościami w Łodzi od 2019 roku.

INFORMACJE

Łódź, ul. Srebrzyńska 65 lok. 6

dagmara.bil@skylightbrokers.pl

570 786 800 | 570 112 276

siedziba

Zespół

Dagmara Bil

Dagmara Bil

Kierownik oddziału

Dagmara Bil

Kierownik oddziału

Od zawsze interesuję się nieruchomościami, stąd pomysł na studia i pracę w tym zawodzie. Moim hobby jest taniec, myślę że to on głównie ukształtował moją wytrwałość. Szczerość, ambicja i dynamiczność to cechy, które idealnie opisują moją osobowość. Zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem podchodzę do każdej sprawy – zarówno prywatnej, jak i zawodowej. Uwielbiam poznawać nowych ludzi dlatego praca doradcy jest dla mnie ogromną przyjemnością. Największą motywacją do pracy jest dla mnie zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta.

email: dagmara.bil@skylightbrokers.pl
tel.: 570 786 800

rozwiń zwiń
Karolina Gołębiewska

Karolina Gołębiewska

Doradca ds. najmu

Karolina Gołębiewska

Doradca ds. najmu

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się na studiach. We współpracy z klientami wdrażam następujące motto: „podstawową zasadą dialogu jest głębokie słuchanie”. Wysłuchanie ich potrzeb jest kluczowe do nawiązania owocnej i długotrwałej relacji. Potrafię słuchać i analizować potrzeby

klientów, a do każdego nowego zlecenia podchodzę nie tylko profesjonalnie, ale też z entuzjazmem. Moje działania staram się wykonywać z dokładną starannością i oddaniem. Wyznaję zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moi klienci, jak i znajomi wiedzą, że do każdego człowieka podchodzę z uśmiechem. Jestem osobą towarzyską, uwielbiam poznawać nowych ludzi i spędzać czas na interesujących rozmowach. Branża nieruchomość przyciąga mnie ze względu na ciągły kontakt z różnymi ludźmi, dzięki czemu każdy dzień pracy jest inny.

e-mail: Karolina.golebiewska@skylightbrokers.pl
tel.:534 587 900

rozwiń zwiń
Krzysztof Sut

Krzysztof Sut

Doradca ds. najmu

Krzysztof Sut

Doradca ds. najmu

Jestem osobą otwartą i praca z ludźmi od zawsze była dla mnie przyjemnością. Całe życie mam styczność ze sportem, co ukształtowało mój charakter jako osoby dążącej do osiągania celów i stawiania na swoim. Studia na wydziale budownictwa i praca w nieruchomościach pozwalają mi spełniać się zawodowo i łączyć przyjemne z pożytecznym. Uważam, że zawsze trzeba postawić się na miejscu drugiej osoby, aby jak najlepiej spełnić jej oczekiwania i być dla niej najlepszym doradcą. Specjalizuję się w najmie mieszkań na Bałutach i Polesiu, ale działam również w innych rejonach Łodzi.

e-mail: Krzysztof.sut@skylightbrokers.pl
tel.:534 187 300

rozwiń zwiń
Mateusz Besler

Mateusz Besler

Doradca ds. najmu

Mateusz Besler

Doradca ds. najmu

Sumienność oraz poczucie humoru najlepiej opisują mój charakter. Takie połączenie pozwala mi odnaleźć radość nawet w nieoczywistych sytuacjach. Jako osoba, która trenowała koszykówkę doskonale wiem, jaką rolę odgrywa zgrany zespół oraz praca grupowa. Dlatego świadomość, że jestem częścią Skylight Brokers dodaje mi motywacji. Nigdy nie lubiłem siedzieć na ławce rezerwowych, w związku z tym zawsze wkładam w działanie całą swoją energię. Potrafię ,,wejść w buty klienta” oraz spojrzeć na daną sytuację z jego perspektywy. Specjalizuję się w najmie mieszkań na łódzkich Bałutach oraz w Śródmieściu.

e-mail: Mateusz.besler@skylightbrokers.pl
tel.:534 176 500

rozwiń zwiń
Dagmara Bil Karolina Gołębiewska Krzysztof Sut Mateusz Besler